Eb70d9f05de2732be49a9b00c50e9812?s=128

Svensson Watson

abrahamsengutierrez5

Reklama multimedialna w środkach komunikacji miejskiej to nowoczesna forma przekazu reklamowego pozwalająca na precyzyjne i skuteczne dotarcie do klienta. Każda osoba korzystająca z miejskiej komunikacji zwykle jedzie autobusem lub tramwajem dwa razy dziennie - i dwukrotnie ogląda pełen blok informacyjno-reklamowy w CLTV, co pozwala urozmaicić sobie podróż. Chrysler rozczarowany wynikami i skargami dealerów wycofał się z umowy, gdyż reklama nie okazała się dosyć skuteczna.

Biuro Reklamy AutoBOX ma zaszczyt zaproponować Państwu bardzo skuteczny nośnik reklamy - AutoBOX-Again, czyli oklejanie zewnętrznych, tylnych włącznie z szybami ścian autobusów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Olsztynie. Reklamy nanosimy na możliwie największą ilość linii niepowielających się, pamiętając tym, że największa skuteczność reklamy jest wtedy, kiedy jej odbiorca udaje się na zakupy.

Reklama na ekranach LED Trójmiasto reklama ta rozwija się w stronę niestandardowych realizacji np. dodawanie elementów dźwiękowych,czy umieszczaniu atrap sprzedawanych produktów. Reklama w autobusach jest niezwykle skutecznym i relatywnie tanim sposobem dotarcia do Twojego potencjalnego Klienta.

Jego uchwalenie w ostatecznym kształcie będzie zależało od decyzji Rady Miejskiej. Przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.

Wypiłem na lotnisku próbkę whisky, na fb 10 minut pózniej pojawiła mi sie reklama tej samej marki. Mimo braku możliwości „wyłączenia” takiej reklamy jest ona jedną z najbardziej akceptowanych form promocji. Może nim być widok za oknem, lecz zwykle oko przykuwają zamieszczone wewnątrz reklamy.

I tym sposobem dobrnęliśmy do stanu obecnego, kiedy to reklama stoi nam przed oczami kiedy korzystamy z umywalki czy pisuaru, a po wejściu do kabiny widzimy ją niezależnie od sposobu korzystania z niej - nad spłuczką lub wprost przed oczami, kiedy usiądziemy na sedesie.

Postawienie na reklamę przy użyciu ekranów LIQUID CRYSTAL DISPLAY umożliwia przedstawienie swojej reklamy niezmiernie szerokiemu gronu odbiorców. Reklama jest zauważana nie tylko przez pasażerów, ale i przez przechodniów, oraz mieszkańców Lęborka, Nowej Wsi Lęborskiej, Mostów, Lubowidza, Kębłowa, Czarnówka, Redkowic, Chocielewka.

Integralność komunikacji jest praktycznie niezawodna, ponieważ współdzielona baza danych jest kryptograficznie zabezpieczona przed próbami manipulacji, edycji lub usuwania danych. Poza tym reklamy są wyświetlane naprzemiennie z informacjami z życia miasta, więc pasażerowie przyglądają im się z ciekawością.

Svensson Watson hasn't published any talks.