pen badgley

bloglabsnetcorp
0 Following · 0 Followers

ruhsal enerji nedir? ruhsal enerji yükseltmek
Ruhsal enerji, gerçekliğin her düzeyine nüfuz eden ve onu ilahi yapan şeydir . Her seviyede var olur ve her canlı bu değerli enerjinin bir kısmını kendi içinde taşır.
https://bloglabs.net/ruhsal-enerji-yukseltmek/

Topu havaya attığınız zaman tekrar ellerinize düşüyor. Bunun için görünür bir açıklamaya mı ihtiyacınız vardı yoksa yerçekimini anlamak yeterli oldu mu? Bu, kendisini nesnelere uygulayan görünmez bir güçtür. Benzer şekilde tüm canlılar, diğer canlılarla etkileşimde kullandıkları manevi enerjiyi kendi içlerinde tutarlar. Bu, aşina olduğunuz enerjilere çok benzeyen başka bir enerji türüdür. Tek fark? Yapabileceği sihir size asla öğretilmedi!

Binlerce yıldır eski uygarlıklar, daha büyük değişimler gerçekleştirmek için bu ruhani gücü kullanmaya çalıştılar . Ona pek çok isim verdiler — Qi, Ki, Prana, Pneuma, Mana — hepsi de ruhsal enerjiden o kadar büyük bahsediyor ki, bir kişinin kaderini değiştirebilir. Dokunduğunuz şeylerin yerçekimini artırmanıza veya azaltmanıza izin veren bir çift eldivenle gelen birini hayal edin. Bu bir süper güce sahip olmak gibi gelmiyor mu? Atalarımızın sonsuza dek kullandığı şey buydu! Bir tesadüf gibi görünen şey, ilahi amacınızı veya dharma’nızı tamamlamak için ruhsal enerjinizi kullanmanıza yardımcı olmak için bilenmiş ve rafine edilmiş, yıllarca süren eski ruhsal uygulamalardır .

Decks

pen badgley hasn't published any decks.

Speaker Deck Pro: Add privacy options and schedule the publishing of your decks Upgrade