Db3e8db7d3b5859250194ff07a800d8a?s=128

Pettersson Albrektsen

domas240

Į dar daugiau nuotraukų ir informacijos galite duoti savo chirurgą su ja daug geriau jie tikrai galės suteikti jums kūną, ką nori. Tegul jūsų chirurgas patikrinti savo ligos istoriją ir kūno tipą. Jie reikalauja, kad įsitikinti, kad esate puikus kandidatas į gydymą nori.
Pripildykite savo šaldytuvą, taip pat rankų ant produktų, kuriuos tikrai reikia padėti, kad viskas daug mažiau sudėtingas už jus savo sveikstant. Po operacijos, jums gali būti suteikta galimybė gauti aplink ar padaryti tiek, kiek paprastai įpratę taip pat. Iki jums gauti jūsų specialistas tvarkoj grįžti į nuolatinę veiklą, jums tikrai reikia jį paprasta.
Priklausomai nuo plastiko chirurginės procedūros jums kyla rūšies, jums gali tekti atnaujinti savo garderobą. Nepamirškite įsigyti drabužius, kurie padės kuo greičiau, kaip jūs iš tikrųjų baigiau atsigavimą rodo ne savo naują kūną.
Tiesiog todėl, kad jūs iš tikrųjų pakėlė turėti plastikos chirurginis gydymas nereiškia, kad jūs turite mesti vartoti gydymo savo kūno. Jums reikia, kad būtų daug patvaresni dėl išlaikyti energingą, taip pat sveiką gyvenimo būdą.

Mintys apie kosmetikos chirurgija Columbus, Ohio, siekiant padėti jums pasiekti savo puikų kūną?
Tol, kol gausite savo kosmetikos chirurgo visą teisę grįžti į reguliariai užduotis, jūs tikrai reikalauja, kad take it easy.
Priklausomai nuo plastinės chirurgijos jums kyla tipo, jums gali tekti atnaujinti savo garderobą. Negalima neprisiminti gauti drabužius, kad bus padėti parodyti savo visiškai naują kūną, kai jūs iš tikrųjų baigiau gijimą.
plastine chirurgija , nes jūs iš tikrųjų pasirinko turėti plastikos chirurginę procedūrą nereiškia, kad jums turėtų nustoti rūpintis savo kūno.Žmonės, turintys BDD gali pasiimti ne odos defektas tik pastebimas jiems kol pasirodys tikras šašas. Jie gali mesti valandas priešais veidrodį, kruopščiai stengiasi paslėpti savo tariamą trūkumų, arba jie gali compulsively išvengti veidrodžiai visais kainas, išsigandęs, ką jie matys. Kai nustatyti vartojančių sutrikimų ar socialinio nerimo.
Vis dėlto, psichiatrijos problema yra stebėtinai būdinga: pagal kūno Dysmorphia Būklė struktūra, vienas iš 50 asmenų turi ją. Už komandos kampanijos išvardija keletą žinomų vardų, kurie galėjo būklę, nors nė vienas buvo kada nors aptikti, įskaitant Sylvia Plath, Michael Jackson ir Franz Kafka.
Didesnės biustai ateiti su savo dalį trūkumų; kaklo ir nugaros skausmas, kaklo skausmas, sportinė veikla gerklės, problema ieškant drabužius, kad tilptų teisingai tarp jų, savimonę. Didžiulis puodelis dydis, negali būti remiama jūsų struktūrą, gali sukelti sveikatingumo klausimais, kad galų gale galų gale yra lėtinis klausimus, kai ignoruojamos. Kai jūsų krūties dydis riboja savo gyvenimą, sumažinimas yra efektyviausias variantas.
Iš Krūtinė Privalumai Sumažinti chirurginis procedure-.
Valstybė sudie diskomfortas - Su savo biustai įvertinti pagrįstai minimalus, jie tikrai ne padermė savo pečių, kaklo, taip pat atgal.
Pradėti iš naujo pasinaudoti -Jūs galės paleisti, plaukti, pasivaikščioti ir žaisti be jūsų biustai egzistuojančias kelyje.
Pagerinkite savo laikyseną -Jums tikrai ne daugiau kumpinti. Jūs galės atsitraukti savo pečių, o taip pat suderinti savo stuburą, taip pat mesti savo viršutinę kūno dalį, kad, galiausiai.
Parduotuvė lengviau -Jūs neturite paslėpti mumus. Drabužiai kad tilptų, plokštesnė ir remti tikrai bus lengviau atrasti.
Padidinkite savo pasitikėjimą - išplėstu pozicija neabejotinai padidins jūsų teigiamą įvaizdį.
Žmonės dažnai pradėti žiūrėti savo kūno svorį iš karto po riebalų nusiurbimas ir paklauskite savęs, kodėl numeriai nesiruošia žemyn, kaip jie tikisi. Geriausias pašalinti mažų kišenių riebalų, riebalų nusiurbimas suteikia žmonėms geresnį kūno kontūrą ir shapelier siluetą, tačiau nėra skirtas padėti jums prarasti papildomų svarų. Sakau pacientams išvengti svarsto skalę 1-2 mėnesį po operacijos, nes organizmas yra atkūrimo nustatymas iš chirurginio gydymo įtampos, taip pat gali sukelti jums išsaugoti vandenį (kuris gali prilygti sustiprintais svarų).
Žmonės, turintys BDD gali pasirinkti ne odos problema tik pastebimo jiems tol, kol faktinių pasirodys šašas. Didesnės krūtys ateiti su savo dalį trūkumų; atgal diskomfortas, kaklo diskomfortas, sportinė veikla Skaudantys, problema atrasti drabužių, kad tilptų teisingai tarp jų, savimonė. Asmenys dažnai pradėti žiūrėti savo kūno svorį iš karto po liposakcija ir paklausti savęs, kodėl numeriai nesiruošia žemyn, kaip jie tikisi. Sakau klientams išvengti įvertinant skalę 1-2 mėnesį po chirurginio gydymo, nes organizmas yra atkūrimo režimas nuo chirurgijos įtampą ir taip pat gali sukurti jums išlaikyti vandenį (kuris gali konvertuoti į patobulintas svarų).

Pettersson Albrektsen hasn't published any talks.