6e8381bc2062e6afcec477b8fcf4d224?s=128

Black Hsu

jokubas882

Mini pilvo įdėti yra tikėtina alternatyva už jus. Tiesiog kaip ir bet tvarka tipą turėtumėte peržiūrėti jį su savo gydytoju prieš tęsiant dėl to, kad gydytojas tikrai žino, ką yra ideali vieta jums išnagrinėjusi savo kūną.
Kiekvienas medicinos specialistas tikrai turės savo pačių požiūrį ir jis gali skirtis priklausomai nuo gydytojo, kad gydytojas. Jeigu jūs einate į 5 gydytojai ir 4 iš jų patars visą pilvą įdėti taip pat tik 1 pretenzijų miniatiūriniai skrandžio Tuck reikalingas galėtumėte nori eiti su visiškai pilvo. Jums reikia ne eiti su 1 gydytojas, nes jis pasiūlė jums atsakyti jums norimą girdėti.
bdominoplastycost.org/]
Tiesiog kaip ir bet tipo gydymo jums reikia peržiūrėti jį su savo medicinos specialistas prieš pradedant dėl to, kad Jūsų gydytojas turės pripažinti tik tai, kas geriausia Jums išanalizavusi savo kūną. Kiekvienas gydytojas tikrai turi savo labai savo nuomonę, taip pat ji gali skirtis nuo gydytojo gydytojui. Jeigu jūs einate į 5 gydytojai ir 4 iš jų patars visą pilvą įdėti ir taip pat tik 1 sako mažytė skrandžio įdėti reikia galėtumėte nori eiti su visiškai riebalų nusiurbimas.Anksčiau, jei dieta ir mankšta negalėjo atsikratyti užsispyręs riebalų gabalėlių, keli klientai pasirinko riebalų nusiurbimas, pažeidžiančiomis procedūrą. Arba jie rėmėsi Labai aukšta dažnio dalykėlių ar infraraudonųjų spindulių technologiją, tačiau šie įrenginiai davė minimalią stiprinimą. Su technologijos plėtrą, pacientai galėjo metu sumažinti nepageidaujamų riebalų gabalėlių, taip pat vertiname nuolat mažėja riebalų ląstelių per neinvazinis ne chirurginės technika vadinama CoolSculpting, kuri teikia dramatiškų rezultatų.
Įsteigtas ZELTIQ estetikos, Inc, CoolSculpting gali sumažinti vietų, kuriose sunku gauti su dieta, taip pat pratybų: Meilė rūpinasi, sumažino pilvo riebalų bandeles, viršutinės pilvo riebalų, Blynai viršuje, pagal liemenėlė riebalų, taip pat nugaros riebalų , Tai neįtikėtinai veiksmingas metodas, kuris pagerina kūno formą.
Kaip tai įmanoma? FDA-išvalytas CoolSculpting išsprendžia revoliucinę modernią technologiją, pavadintą cryolipolysis. cryolipolysis metu, iš esmės reiškia "kietas sukurtas riebalų niokojimo," riebalų ląstelės yra atšaldomas iki temperatūros, kuri sukelia jiems būti pašalintas. Procedūra yra labai saugus: temperatūra privalo pažeisti riebalų ląsteles yra didesnė, nei būtų tikrai sukelti žalą odai, raumenų audinių, taip pat nervus. Su CoolSculpting, nėra žalos kaimyninių sistemų.

Per gydymo, gydytojas taiko odą apsaugodamos gelio pagalvėlę prie odos, ir CoolSculpting aplikatorius dedamas ant ieškomo gydymo vietą. Įtaisą pritraukia riebalų bumbulas, ir vėsina riebalų sukelti cryolipolysis, nuolat sekti temperatūros lygiu, taip pat pritaikant jį, kaip reikalaujama.
Skirtingai liposakcija, kuriame riebalų ląstelės yra išpumpuojamas iš organizmo, gydymas CoolSculpting sukuria organizmui natūraliai pašalinti riebalų ląsteles per limfos nutekėjimo sistema. Po to ląstelės palaipsniui eliminuojami iš organizmo per kitą keletą mėnesių laikotarpiui.
Su CoolSculpting, gydymas kiekvienam riebalų vienkartinės dažniausiai trunka vieną valandą atlikti. Meilė kalbama, gali trukti nuo dviejų iki 4 val gydymo; apatinės pilvo srities paprastai trunka apie vieną val naudojant specialią didesnių aplikatorių. Kiekviena situacija yra įvairių pacientas / Gydytojas turi aprašęs šią prieš gydymą.
Skirtingai nei riebalų nusiurbimas, nėra anestetikas reikalingas CoolSculpting. Tik diskomfortas klientai tikrai gali jaustis, o įmonės CoolSculpting yra kažkas pigesniu arba nuspaudžiant riebalų, kai įrankis yra pirminis tepamas ant odos pojūtis.
CoolSculpting gali būti atliekama gydytojo kabinete komfortą. Klientai eiti namo skubiai po procedūros ir gali atnaujinti reguliarius veiklą; daug iš tikrųjų buvo suprantama dirbti ar užsiimti joga tą pačią dieną. Gali būti keletas vidutinio skausmo gydymo srityje; jausmas nutirpęs paprastai esamų vėliau ir taip pat gali užtrukti keletą savaičių pašalinti. Ekstra Ištvermė Tylenol ® gali būti, tačiau ėmėsi tai patariama likti aiškios atsižvelgiant priešuždegiminių atstovus pirmuosius du mėnesius po gydymo.
Daug žmonių pradeda stebėjimo rezultatus, kai 3 savaites po CoolSculpting tvarka. Dauguma rezultatus tikrai reikia vertinti ne dėl du mėnesius po CoolSculpting yra įvykdytas; stiprinimas gali toliau po 3 mėnesių.
Dėl daugelyje, oda yra pakankamai elastingas sutartį po gydymo. Tai labai svarbu suprasti, kad, jei laisvos odos yra bumbulas priežastis po vien, kad CoolSculpting bus tikrai ne gydyti šią problemą - tai chirurginis gydymas pavyzdžiui, pilvo Tuck gali būti reikalingi.
Daug pacientų paklausti, jei yra, turi pradėti naują dietos režimas arba treniruotės programą po CoolSculpting. Nėra. Tai rekomenduojama, kad klientai išsaugoti tą patį programą jie padarė prieš gydymą išlaikyti savo svorį.
Dauguma klientų reikia tik viena terapija CoolSculpting; Nepaisant to, pakartokite gydymo gali būti vykdomas po 3 mėnesių, jei papildoma sumažėjimas riebalų gabalėlių norėjo. Coolsculpting Prieš ir Po vaizdai atskleidžia, kad coolsculpting rezultatai yra puikus, taip pat akivaizdu.
Nors dauguma žmonių yra kandidatai CoolSculpting, būtina kalbėti su labai sertifikuotą gydytoju.
Mes tiekiame chirurgijos, klinikinius, taip pat ne chirurgines paslaugas regėjimo vaistus. Tai apima plastiko chirurginės procedūros, vaistų, estetika paslaugas, lazerio terapijos neinvaziniai gydymo, veido užpildų ir Botox kulka procedūros.
Mūsų įsipareigojimas yra pasiūlyti mūsų asmenis iš Pietų Floridos, taip pat visame pasaulyje absoliučiai geriausia, taip pat dauguma išsamią priežiūros prieinama pasirodymai šiandien. Mūsų centras buvo pastatytas nuo nulio tam, kad pasiekti savo misiją.
Anksčiau, riebalu nusiurbimas , taip pat treniruotės negalėjo atsikratyti užsispyręs riebalų išsikišimų, daug klientų pasirinko riebalų nusiurbimas, invazinių medicinos procedūrą.Su pažanga šiuolaikinės technologijos, pacientų dabar gali sumažinti nepageidaujamas riebalų išsipūtęs taip pat patinka nuolat mažėja riebalų ląstelių per neinvazinis ne chirurginio metodo vadinamas CoolSculpting, kuri teikia puikių rezultatų.
cryolipolysis metu, pažodžiui tai reiškia "kietas sukelia riebalų niokojimo," riebalų ląstelės yra atšaldomas iki temperatūros lygį, kuris sukelia jiems būti pašalintas. Su CoolSculpting, gydymas kiekvienam riebalų bumbulas paprastai trunka vieną hr atlikti. Tik skausmas asmenys gali jaustis, o išgyvena CoolSculpting yra asmens pigesniu arba presavimas riebalus kai programėlė yra labai pirmą kartą panaudotas ant odos pojūtis.

Black Hsu hasn't published any talks.