وقتی صحبت از حریم خصوصی آنلاین می شود، یکی از بهترین راه ها برای محافظت از خود خرید پروکسی و VPN است. این به شما امکان می دهد تا وب سایت ها را رفع انسداد کنید و به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید. همچنین ترافیک شما را رمزگذاری می کند، بنابراین ISP شما نمی تواند آنچه را که به صورت آنلاین انجام می دهید ببیند. در اینجا برخی از مزایای دیگر استفاده از خرید openvpn وجود دارد:

- دور زدن محدودیت های جغرافیایی: اگر به خارج از کشور سفر می کنید، می توانید از VPN برای دسترسی به وب سایت ها و محتوایی استفاده کنید که در غیر این صورت در کشور شما مسدود می شوند.
- جلوگیری از فشار ISP: برخی از ISP ها انواع خاصی از ترافیک را کاهش می دهند، مانند پخش ویدئو. این را می توان با استفاده از VPN دور زد.
- ناشناس بودن: اگر نگران حریم خصوصی آنلاین خود هستید، یک خرید فیلترشکن ip ثابت آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند و ردیابی فعالیت آنلاین شما را برای اشخاص ثالث دشوار می کند.

هنگام خرید پروکسی یا VPN، اساساً در حال ایجاد یک سیستم پیچیده هستید که به شما امکان می دهد از وب سایت های مسدود شده عبور کنید. مزیت اصلی این کار این است که ترافیک شما را نیز رمزگذاری می‌کند، و این کار را برای هر کسی سخت‌تر می‌کند تا فعالیت‌های آنلاین شما را جاسوسی کند. علاوه بر این، یک خرید vpn همچنین می تواند حریم خصوصی آنلاین شما را با پوشاندن آدرس IP واقعی و مکان شما بهبود بخشد.

Decks

rayna hasn't published any decks.

Speaker Deck Pro: Add privacy options and schedule the publishing of your decks Upgrade