بازی‌های آنلاین در سال‌هئه می دهد. یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین بازی World of Warcraft (WoW) است. World of Warcraft یک دنیای مجازی است که در آن جمعیت عظیمی از بازیکنان این توانایی را دارند که با یکدیگر مبارزه کنند، حملات را کامل کنند و شخصیت های خود را بسازند.

برای شرکت در این فعالیت ها و دستیابی به اهداف خاص، بازیکنان باید خدمات و اقلامی را خریداری کنند. اینها شامل نسخه بیس جنگ داخلی است که به شخصیت های اصلی کمک می کند تا در ماجراجویی خود شروع کنند. تقویت‌کننده‌های بازی و
محتوای اصلی Warcraft توسعه‌هایی هستند که توسط Blizzard Entertainment به صورت دوره‌ای منتشر می‌شوند. هر توسعه محتوای جدیدی را به همراه می آورد که می تواند با نسخه هیرویک The War Within نیز استفاده شود. این الحاقات در قالب یک خرید عرضه می شوند و شامل آیتم های جدیدی مانند حیوانات خانگی جنگی، مانت ها و شخصیت ها می شوند. بلیزارد همچنین چندین تراکنش کوچک منتشر کرده است که بازیکنان می توانند در بازی خریداری کنند، از جمله نسخه هیرویک وار ویتین برای ایجاد شخصیت، ارتقاء و تقویت.

برای تجربه‌ای درگیرتر، بازیکنان می‌توانند خدمات درون بازی مانند تقویت شخصیت،

بازیکنان می توانند خدمات اضافی را از بلیزارد یا خدمات شخص ثالث خریداری کنند که آمار شخصیت آنها را افزایش می دهد. اینها به عنوان نسخه هیرویک جنگ داخلی شناخته می شوند و در اشکال مختلف فروخته می شوند. بازیکنان می‌توانند تقویت‌کننده‌های بازی مابازیکن به تنهایی می تواند انجام دهد استفاده می شود. تقویت‌کننده‌ح قدرت تیم را فراهم کنند.

تقویت‌کننده‌های بازی برای استفاده بازیکنان بسیار مفید هستند، به خصوص اگر زمان یا منابع لازم برای انجام وظایف خاص در بازی را نداشته باشند. بسیاری از بازیکنان خرید نسخه اپیک The War Within را انتخاب می کنند، زیرا به آنها اجازه می دهد کارهایی مانند رسیدن به محتوای پایانی بازی یا دریافت تجهیزات سطح بالا را بسیار سریعتر انجام دهند. به طور کلی، نسخه اپیک وار ویتین یک راه عالی برای بازیکنان برای باز کردن محتوا و خدمات جدید در بازی و پیشرفت بیشتر است.

Decks

war790 hasn't published any decks.

Speaker Deck Pro: Add privacy options and schedule the publishing of your decks Upgrade