Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga oraz sprawdź czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, Polsce i za granicą. Najcięższym z etapów jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe lub zakupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie bierzemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Masz może swoją restaurację, która jeszcze nie znalazła się na naszej stronie? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także artykuły o popularnych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić!
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/

Decks

blog-kulinarny hasn't published any decks.

Speaker Deck Pro: Add privacy options and schedule the publishing of your decks Upgrade