10662dee4e5b2cd49154fb70c1da6ef9?s=128

Hall Whitney

mitchell08scarborough

Znamy już wiele wywarów ziołowych, np. z mięty czy z szałwii, niewiele osób jednak zna herbatę z czystka. Czystek to zioła działająca na wiele bóli i używany jest od wielu stuleci w dietach, jednak dopiero teraz poznajemy ściśle jego atrybuty. Jest to ziele któremu przypisują wyjątkowe cechy lecznicze, a zawdzięcza to przede wszystkim zawartości pelifenoli, czyli przeciwutleniaczy, istniejących tylko w roślinach zielonych, a czystek ma ich więcej niż wszystkie znane nam współcześnie rodzaje flory.
Czystek zawiera sporą dawkę polifenoli, czyli składników, które niszczą Ze względu na obecność w czystku składników zapobiegających złemu wpływowi wolnych rodników, możemy stosować go z myślą o młodszym wyglądzie naszej cery, odżywieniu włosów oraz paznokci. Oprócz tego polifenole mają zbadaną skuteczność w przezwyciężeniu z wirusami – w momencie przeziębienia można więc napić się herbaty z czystka.
To zioło posiada cechy odtruwające organizm. Z tego tytułu, jest polecany w dużym stopniu osobom palącym, w których układzie krążenia znajduje się bogaty zakres różnego rodzaju toksyn oraz szkodliwych substancji. Mogą go używać również osoby ,które mają Czystek Właściwości i Zastosowanie z nadmiernym poceniem się – po kilku tygodniach zobaczą one realną redukcję przykrego zapachu potu.
Czystek świetnie spisuje się też wykorzystywany miejscowo. Jeżeli nie lubimy smaku płynów do przemywania jamy ustnej po umyciu zębów, bez problemów możemy zastąpić je naparem z czystka. Poza odświeżeniem wyglądu zębów, zapewni on nam zdrowy oddech na długi czas. Warto na niego się zdecydować i skorzystać z tych niespotykanych właściwości. Z całą pewnością, nie zawiedziemy się, a oprócz tego zachwycimy się czystkiem!

Hall Whitney hasn't published any talks.