064c97c66f799efc221eb569c371ae87?s=128

mohammadamin

mohammadamin

خرید لپ تاپ به صورت اینرنتی کار حساسی است و نیاز مند خواندن راهنمای خرید کامل و جامعی در مورد خرید بهترین لپ تاپ است
لپ تاپ ها به اندازه کافی جمع و جور هستند تا بتوانند با خود حمل کنند ، اما در عین حال همه کاره هستند تا بتوانند برنامه های سخت افزاری را اجرا کنند. این بهترین وسیله برای انجام کارهای جدی یا بازی چه در خانه ، چه در جاده و چه در کلاس دانشگاه است. به همین دلایل ، ما لیستی از بهترین لپ تاپ های تجاری و بهترین لپ تاپ های کالج را جمع آوری کرده ایم ، بدون ذکر بهترین رتبه بندی لپ تاپ برای بیشتر کاربران.

در حالی که رایانه های لوحی و تلفن های هوشمند همیشه محبوب هستند ، اکثر مردم متوجه می شوند که از تایپ کردن مقاله تحقیقاتی گرفته تا فیلمبرداری گرفته تا بازی بهتر روی لپ تاپ کار می کند. بنابراین چه نوع لپ تاپی باید تهیه کنید؟ ما برای کمک به شما یک راهنمای خرید لپ تاپ آماده کرده ایم.

در اندازه ها ، ویژگی ها و قیمت ها تنوع زیادی وجود دارد ، که انتخاب بهترین لپ تاپ را به یک چالش تبدیل می کند. به همین دلیل شما باید بفهمید که نیازهای شما چیست.
راهنمایی سریع
اینها مهمترین مواردی است که باید هنگام انتخاب لپ تاپ جدید در نظر بگیرید. برای جزئیات بیشتر ، به بخشهای زیر مراجعه کنید.

صفحه نمایش های 12.5 تا 14 اینچی بهترین تعادل را بین قابلیت استفاده و قابلیت حمل ارائه می دهند. اگر زیاد مسافرت نروید صفحه نمایش های بزرگتر مناسب هستند و مدل های کوچکتر برای بچه ها عالی است.
اگر بیش از 600 دلار هزینه می کنید ، به دنبال این حداقل مشخصات باشید: Core i5 یا Ryzen 5 CPU 1920 x 1080 صفحه نمایش 8 گیگابایت RAM SSD Storage به جای هارد دیسک.
اگر قصد دارید لپ تاپ خود را به هرجای دیگری ببرید 8+ ساعت دوام باتری ایده آل است.
اگر می خواهید از لپ تاپ خود به عنوان تبلت استفاده کنید ، یک لپ تاپ 2 در 1 را در نظر بگیرید (خم کن یا قابل جدا شدن). در غیر این صورت ، یک دفترچه یادداشت تاشو استاندارد می تواند انتخاب بهتری باشد.
کروم بوک برای کودکان و دانش آموزان خوب است و عملکرد آنها به سرعت در حال گسترش است. لپ تاپ های ویندوز و مک بوک هر دو قابلیت های زیادی دارند. کدام بستر را ترجیح می دهید سلیقه شخصی باشد.
اگر دوست داید ادامه این مطلب با عنوان "راهنمای خرید لپ تاپ"
را مشاهده کنید تنها کافیت روی لینک زیر کلیک کنید.

راهنمای خرید لپ تاپ : حراجی روز

mohammadamin hasn't published any decks.

Speaker Deck Pro: Add privacy options and schedule the publishing of your decks Upgrade