فالوور فیک چیست؟
فالوور فیک اینستاگرام فالووری است که فقط وجود دارد اما واقعی نیست! تصور کنید یک پروفایل اینستاگرام که فقط ساخته شده است و یک بار درون آن لاگین شده است. دیگر توسط آن هیچ فعالیتی انجام نشده و نمی شود.

اکانت های فیک اینستاگرام معمولا بدون عکس پروفایل هستند، نام کاربری بی معنی دارند، پست درون این اکانت ها وجود ندارد، استوری فعال ندارند و هر چیزی که نشان دهنده یک پروفایل واقعی در اینستاگرام است را ندارند.

این نوع پروفایل ها اگر درون پیج شما وجود داشته باشد نرخ تعامل کاربران با پیج تان را به شدت کاهش می دهد و باعث می شود اینستاگرام فعالیت واقعی شما را هم نادیده بگیرد. چون معیار اینستاگرام تعامل کل کاربران با پیج تان است.

آیا فالوور فیک با فالوور روح فرقی می کند؟
فرق بین فالوور فیک و روح در این است که فالوور فیک وجود ندارد ولی فالوور روح فالوور واقعی است اما غیرفعال شده است. فالوورهای روح قابلیت دوباره فعال شدن در پیج را دارند. فالوور روح فالوور فیک نیست فقط غیر فعال شده است. یعنی به پست ها و استوری های شما عکس العملی نشان نمی دهد!

البته محتوای شما به این فالوورها اصلا نشان داده نمی شود و این فالوورها به این دلیل به فالوور روح تبدیل شده اند. اگر محتوای پیج تان طوری باشد که برای فالوورهایتان جذاب نباشد تمایلی به دیدن محتوای شما ندارند مثلا استوری های شما را رد می کنند. این کار به مرور زمان باعث می شود محتوای شما دیگر برای فالوورهایتان نمایش داده نشود و آن فالوورها به فالوور روح تبدیل شوند.

فالوورهای روح را نباید پاک کرد بلکه باید آن ها را دوباره فعال کرد. با علاقه مند کردنشان به محتوای شما دوباره فعال می شوند. البته راه کارهای زیادی برای تبدیل فالوور روح به فالوور فعال وجود دارد اما به طور کلی کار سختی است و هر کسی نمی تواند خوب اجرایش کند. افزایش فالوور واقعی

فالوورهای فیک از کجا می آیند؟
خیلی وقت ها مشخص نمی شود فالوورهای فیک از کجا می آیند! گاهی وقت ها از طریق تبلیغات، گاهی وقت ها هم ممکن است رقبای شما برای تاثیر گذاری منفی روی پیج تان این کار را می کنند.

خیلی وقت ها گزارش ریختن فالوورهای فیک به صورت عمدی درون پیج های اینستاگرامی را از بسیاری از صاحبین پیج ها شنیده ایم. راه کاری برای این کار وجود ندارد خصوصا اگر نصف شب زمانی که صاحب پیج خواب باشد این کار انجام شود. البته تنها راه کار اصلی برای این کار، خصوصی کردن پیج است که خب آن هم معایب خودش را دارد.

اما اصلی ترین دلیل فالوورهای فیک برای پیج های اینستاگرامی زمانی است که تبلیغات انجام می دهند. متاسفانه خیلی از پیج های تبلیغاتی برای اینکه ثابت کنند بازدهی تبلیغات شان بالاست فالوورهای فیک هم برای پیجی که تبلیغ کرد اند می زنند. متاسفانه برای این موضوع هم راه کار قطعی وجود ندارد!
تشخیص فالوور فیک

در حال حاضر بهترین روش برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. ربات اینستاگرام نسبت به خرید فالوور اینستاگرام یا خریدن پیج اینستاگرام مزیت های خیلی بیشتری دارد. زمانی که شما اقدام به خرید فالوور می کنید افرادی وارد پیج شما می شوند که علاقه ای به کسب و کارتان ندارند و به زور شما را فالو کرده اند. یا اینکه کلا فیک و غیرواقعی هستند.

در واقع استفاده از ربات های افزایش فالوور به شما در جذب فالوور کاملا هدفمند کمک می کنند. اگر به دنبال جذب مخاطبان هدف تان هستید، ربات اینستاگرام بهترین گزینه برای شماست. در ادامه بیشتر در موردش صحبت می کنم.

اما سوال اصلی این است که آیا الان ربات های اینستاگرامی واقعا کار می کنند؟ اصلا بهترین ربات اینستاگرام کدام است؟ در میان این همه ربات اینستاگرام ایرانی و خارجی کدام مطمئن و قابل اعتماد است؟ نگران نباشید ما در این مقاله که به صورت اختصاصی از سایت مخاطب منتشر شده است قصد داریم در مورد ربات های اینستاگرام و چگونگی افزایش فالوور واقعی و هدفمند از طریق ربات ها صحبت کنیم

Decks

tennis.coach hasn't published any decks.

Speaker Deck Pro: Add privacy options and schedule the publishing of your decks Upgrade