دانلود سریال قورباغه

thefrogseries

اگر بخواهم سریال قورباغه را توصیف کنم باید بگویم که قرار است اولین ها رقم بخورد، زیرا این سریال اولین اثر هومن سیدی در جایگاه کارگردان است و موردی که این سریال را خاص تر می کند اولین حضور نوید محمد زاده در سریال های شبکه نمایش خانگی است؛ آن هم چه حضوری، حضور در سریالی با ژانر کمدی - اجتماعی که تصور نوید محمدزاده در یک اثری کمدی کمی دور از ذهن است.

در این که همکاری هومن سیدی و نوید محمدزاده به خودی خود برای موفقیت یک سریال کفایت می کند هیچ شکی نیست اما سیدی به این قانع نشده و علاوه بر خودش از بازیگران مطرح دیگری چون صابر ابر , سحر دولتشاهی , فرشته حسینی, نوید پورفرج و بازیگر خردسال یونا تدین بهره می برد. علاوه بر سریال قورباغه، هومن سیدی و نوید محمدزاده در آثار سینمایی دیگری چون خشم و هیاهو، مغز های کوچک زنگ زده و سیزده همکاری داشته اند.

هومن سیدی که همیشه با ایفای نقش کم نظیر مهمان خانواده های ایرانی بوده، این بار هم با دست پر آمده و اثبات کرده که سریال عاشقانه و گلشیفته پایان راه او در رسانه شبکه نمایش خانگی نیست. قورباغه داستانی عجیب و بی بدیل را بازگو می کند. "دنیا برای من جای کوچیکیِه. بعضی اوقات فکر می‌کنم دارم خفه می‌شم. احساس می‌کنم همه جا بسته است و من نمی‌تونم نفس بکشم". همین خلاصه داستان مبهم و غیر کلیشه ای قورباغه باعث شده که این سریال در ایران و بخش هایی از آن در تایلند ظبط شود که مدیریت فیلمبرداری آن را پیمان شادمانفر بر عهده گرفته است. شاید بگویید این موارد دلیل بر حرفه ای بودن این سریال نمی باشد، اما اگر تریلر سریال قورباغه را دیده باشید احتمالا ذهنتان به سمت فیلم های هالیوودی و به خصوص فیلم سینمایی مکس دیوانه می رودکه این دید متفاوت عوامل فیلم و کارگردان را نشان می دهد و اثبات می کند که سریال قورباغه برای تاریخ سازی در صنعت هنر هفتم پا به عرصه می گذارد.
ایلنا نیوز

Decks

دانلود سریال قورباغه hasn't published any decks.

Speaker Deck Pro: Add privacy options and schedule the publishing of your decks Upgrade