людей, які були скликані з метою досягнення спільної мети, шляхом вербальної взаємодії, наприклад, для обміну інформацією або досягнення домовленостей. Зустрічі можуть відбуватися особисто(віч-на-віч) чи віртуально, оскільки вони опосередковані технологіями комунікації, такими як телефонний зв'язок, Skype конференція або іншими.
сам – це формат регулярного спілкування (комунікації), який дозволяє вибудовувати стосунки засновані на довірі, між менеджером і працівником, обговорювати цілі, знаходити рішення, обмінюватися новинами та ідеями.
між менеджером та його прямими підлеглими. Можливість зосередити увагу на прямих обов'язках підлеглих. Ефективний спосіб одержати своєчасне оновлення статусу для кожного підлеглого. Можливість надавати своєчасний зворотній зв’язок і “Коучинг” для досягнення ефекту максимального збільшення продуктивності та сприяння професійного розвитку. Середовище, де працівник може відкрито висловити свої думки. Ефективний інструмент, що забезпечує задоволення індивідуальних потреб підлеглого.
10-20 хв час на обговорення актуальних запитань для працівника. Час, коли працівник розмовляє, а менеджер активно слухає і часом просить докладніше висвітлити запитання. 10-20 хв час на обговорення запланованих менеджером тем і запитань. 10-20 хв час на обговорення теми зустрічі, підведення її підсумків та узгодження плану дій. Частота Зустрічі повинні проводитися на регулярній основі. Місце Зустріч повинна проводитися в комфортному ізольованому місці без присутності інших людей. Фокус 100% уваги менеджера має бути приділена працівнику. Ні менеджера, а ні працівника не повинні відволікати сторонні справи, дзвінки, повідомлення, тощо. Зустріч має проходити без перерв. У разі виникнення проблем у працівника, менеджер має зосередитися на тому щоб надати контрактивний відгук про те, як запобігти повторенню проблем, а не засуджувати у тому, що сталося.
майбутньої зустрічі Підготовка списку запитань і тем для обговорення. Оновлення схеми та плану дій на основі попередньої зустрічі сам на сам, збір і аналіз інформації про результати та досягнення працівником за період, що пройшов між зустрічами.
дану ситуацію? Закриті Чи в достатній мірі ви проінформовані, щоб виконати це завдання вчасно? Альтернативні Ви хотіли б почати роботу над проектом зараз або після відпустки? Навідні Використання даного інструмента могло би спростити вашу роботу, чи не так?
▪ Що виступає фактором блокування у вашій роботі. ▪ про довгострокові цілі ▪ Які ваші довгострокові цілі? Ви думали про них? ▪ про покращення у Компанії ▪ Яка проблема № 1 в нашій компанії? Чому? ▪ про самовдосконалення ▪ Ви відчуваєте, що отримуєте достатню кількість відгуків? ▪ про менеджера ▪ Чи є ситуація, в якій вам потрібна допомога менеджера? ▪ про те що робить працівника щасливим ▪ У який час вам сподобалось працювати у нашій компанії найбільше? ▪ про особисте життя ▪ Що ви любите робити у вільний час? Які ваші захоплення? ▪ про командні відносини ▪ Що найбільше ви хочете змінити у нашій команді? ▪ про робочі звички ▪ Коли ви зустрічаєтеся із труднощами, який ваш процес для розв'язання? До кого звертаєтеся за допомогою? ▪ про наступну зустріч ▪ Що я можу зробити для вас перед наступною зустріччю?
▪ Скасування зустрічі сам на сам. ▪ Перетворення зустрічі сам на сам виключно у збір інформації про статус працівника. ▪ Не готуватися до зустрічі сам на сам. ▪ Завчасно не обговорювати цілі. ▪ Не задавати жорстких або незручних запитань. ▪ Не зберігати актуальну частоту для зустрічі сам на сам. ▪ Тримати своїх підлеглих у постійному стані звітності. ▪ Відволікатися на комп'ютер або телефон. ▪ Думати, що зустрічі сам на сам не корисні та витрачають ваш час.
це не просто ідеальний час та місце для отримання статусу і надання зворотного зв'язку вашим підлеглим, це також час, щоб отримати відгук про вашу роботу та дізнатись, що ви можете зробити, щоб допомогти вашому працівнику стати більш успішним. Чим зручнішими стають ваші звіти й чим більш відвертими з вами стають підлеглі, тим більш успішними ви стаєте у якості менеджера. Варто лише запитати, чи дійсно ви дбаєте про думку вашого підлеглого та усвідомити цінність ваших дій, бути готовим до змін, якщо потрібно.