przygodzie z RH, przez parę lat Slack potem Debian, od niedawna CoreOS - osiedlówka, traffic shaping, różne linuxy na ARMach w wifi itp. - z opsowym doświadczeniem i kilkoma PHPowymi przygodami od 2008 pracuje jako PM / TL / (Dev|Web|Whatever)Ops for dla projektów z klientami z fr, be czy se - kontenery ( kiedyś np. OpenVZ, teraz oczywiście(?) Docker )
that runs hundreds of thousands of jobs, from many thousands of different applications, across a number of clusters each with up to tens of thousands of machines.”